/ محصولات
  • مس و خاتم شکلات خوری کوچک
رنگ های موجود

مس و خاتم شکلات خوری کوچک


 

یک پذیرایی بدون نقص، دغدغه‌ی بسیاری از میزبانان به‌خصوص میزبان‌های ایرانی است که در مهمان‌نوازی زبان‌زد هستند. انتخاب ظروفی که نماینده‌ای از اصالت و هنر ایرانی باشند، تاثیر پذیرایی شما را چند برابر خواهد کرد. شکلات‌خوری خاتم  مس  از ظروفی است که می‌تواند شما را به‌عنوان یک میزبان فوق‌العاده معرفی‌ کند. فرم زیبا، متفاوت این اثر با خاتم‌کاریه ظریف و هنرمندانه‌ی آن حال‌وهوای فرهنگ و هنر ایران در دوره‌های قدیم را به وجود می‌آورد.

جنس این ظرف مسی است که با هنر دست هنرمندان  اصفهانی با هنر خاتم‌ کاری زینت داده‌ شده است.

فرم منحصر‌به‌ فرد، پایه و در آن محصولی جذاب، شکیل و درخشان را پدید آورده است. علاوه ‌بر کاربرد آن در پذیرایی از مهمان ‌ها طراحی آن به ‌گونه‌ای است که به‌ تنهایی به ‌َعنوان یک ظرف تزیینی و ارزشمند می‌تواند روی میز و دکورمان قرار داده شود. برای علاقمندان به سبک‌های سنتی و اصیل این شکلات‌ خوری، یک هدیه‌ی ارزشمند و کاربردی است.

قیمت: 148000تومان    تخفیف: ندارد

828
10
0.5تا1
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی