/ محصولات
  • فیروزه کوبی بشقاب20 سانتی
رنگ های موجود

فیروزه کوبی بشقاب20 سانتی


 

یک ظرف با نقش های سنتی تزیین شده و روی آن سنگ‌های فیروزه‌ی خوش ‌رنگ دیده می‌شود، شاید همان چیزی باشد که برای زیباتر کردن میز پذیرایی خانه  کم باشد. ظرفی زیبا، با نقش هایی به شکل شمسه که روی سطح آن قلمزنی شده است.

این اثر با ظاهر زیبای خود حال و هوای سنتی به محل زندگی می‌دهد و به‌ عنوان محصولی جذاب و دوست‌داشتنی در میان وسایل تزیینی خانه‌می‌درخشد.

قیمت: 406000تومان    تخفیف: ندارد

815
20
0.5تا1
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی