/ محصولات
  • گلدان مینا موشکی 27 سانتی
  • گلدان مینا موشکی 27 سانتی
رنگ های موجود

گلدان مینا موشکی 27 سانتی


گلدان میناکاری‌ شده‌ی می‌تواند به دکوراسیون منزل شما جلوه‌ای اصیل ببخشد. این‌گونه ظروف که تجلی هنرهای سنتی در آن موج می‌زند، بیشتر جنبه‌ی تزئینی دارند.  اگر دوست داشتید می‌توانید گلدان را برای قراردادن گل‌هایتان استفاده کنید. یا گلدان را داخل ویترین یا روی یک میز کوچک قرار دهید و فضای خانه را جذاب‌تر کنید.

میناکاری هنری است که قدمتش به هزاران سال قبل برمی‌گردد که خاستگاه آن اصفهان است و جایگاه ویژه‌ای در بین علاقه‌مندان به هنرهای سنتی دارد. بیشترین ارزش مینا به دلیل فرایند پرزحمتی است که طی آن محصولی تولید می‌شود.

قیمت: 184000تومان    تخفیف: ندارد

802
27
0.5تا1
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی