/ محصولات
  • ساعت دیواری جعبه ای نفیس
  • ساعت دیواری جعبه ای نفیس
رنگ های موجود

ساعت دیواری جعبه ای نفیس


ساعت ها در مدل ها و اندازه های گوناگون ساخته شده اند که هر کدام کاربرد خاص و متفاوت خود را دارند.

ساعت دیواری  یکی از انواع ساعت هاست که استفاده از آن بسیار رایج است چون در برخی مواقع ساعتها برای یاد آوری زمان تعبیه شده است. از ساعت های دیواری بسته به نوع دکوراسیون در همه جای منزل و یا شرکت ها می توان استفاده کرد.

برخی از این گونه ساعت ها ممکن است به صورت جعبه ای باشند که کارایی بیشتری نسبت به تنها یک ساعت دیواری خواهند داشت، و اگر شعر یا دل نوشته ای در پس زمینه جعبه باشد باعث ایجاد جذابیت در بین ساعت های دیگر میشود.

 

 قطره تویی بحر تویی لطف تویی قهر تویی             قند تویی زهر تویی بیش میازار مرا

قیمت: 60000تومان    تخفیف: ندارد

چوب MDF
مولتی استایل
503
35*35
1تا1.5
20
حکاکی و برش لیزر(بر اساس دقیقه)
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی