/ محصولات
  • تابلو گره چینی بشقاب مینا 12سانتی
  • تابلو گره چینی بشقاب مینا 12سانتی
رنگ های موجود
 

تابلو گره چینی بشقاب مینا 12سانتی


تابلوهای متنوعی برای تزئین دیوارهای منزل در بازار دیده می‌شوند که می توان با توجه به فضای خانه، آن‌ها را انتخاب کرد. استفاده از تابلویی که علاوه‌ بر زیبایی، اصالت و ارزش هنری هم داشته باشد، جذاب ‌تر است و طرفداران بیشتری دارد.

تابلویی با طرح های سنتی که به زیبایی کنار هم قرار گرفته اند و قابی چوبی آن را در برگرفته، میتواند انتخاب مناسبی برای زیبا کردن محیط منزل و محیط کار باشد

تابلوی بشقاب میناکاری یکی از انتخاب‌هایی است که به فضای خانه‌ی شما اصالت و زیبایی می‌بخشد. رنگ‌های آبی و فیروزه‌ای به‌ کاررفته در این تابلو با اغلب رنگ‌ها و چیدمان‌ها هماهنگ می‌شوند.

میناکاری هنری است که پیشینه ‌ی آن به هزاران سال پیش بازمی‌گردد. بشقاب میناکاری‌شده از مس ساخته‌ شده است و برخلاف ظاهر ظریف و شکننده‌اش، دوام قابل‌ قبولی دارد.

قیمت: 53000تومان    تخفیف: ندارد

چوب MDF
پارچه اشبالت
161-2
23*23
0.5تا1
10
حکاکی و برش لیزر(بر اساس دقیقه)
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی