/ محصولات
  • تابلوترکیبی سوره شمس
رنگ های موجود
 

تابلوترکیبی سوره شمس


 

تلبلوی سوره شمس محصولی مناسب برای علاقه مندان به هنرهای ایرانی، اسلامی وخوشنویسی میباشد. سوره شمس بر تزکیه و تذهیب  نفس تاکید میکند و پاکیزگی نفس را مایه رستگاری و ناپاک بودن آن را موجب ناامیدی میداند و در پایان به داستان صاح(ع) و ناقه صالح و پِی شدن آن به دست قوم ثمود و سر نوشت این قوم شقی (ستمگر) اشاره دارد.

این سوره11 سوگند دارد به عظمت آسمان‌ها و زمین و خورشید و ماه. این سوگندها عموماً دو هدف دارند: نخست نشان دادن اهمیت مطلبی که سوگند برای آن یاد شده (مثلاً تزکیه نفس در سوره حاضر) و دیگری اهمیت اموری که به آنها سوگند یاد شده است (مثلاً خورشید و ماه در این سوره).

وجود این اثر در خانه یا محل کار علاوه بر زیبایی دارای بار مذهبی بالایی میباشد.

قیمت: 44000تومان    تخفیف: ندارد

چوب MDF
پارچه اشبالت
شبرنگ
طلق
112
28*28
0.5تا1
20
حکاکی و برش لیزر(بر اساس دقیقه)
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 
کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی