/ محصولات
  • تابلو اشبالت طرح کاشی کاری فرازی از توسل 3
رنگ های موجود
 

تابلو اشبالت طرح کاشی کاری فرازی از توسل 3


 

 تابلوها نقش مهمی در زیبایی هر مکانی دارند. تابلوهای مدرن و یا سنتی ، برای زیبایی هر مکانی وجود دارند که با صرف هزینه ای میتوان فضای هر مکانی را تغییر داد. از تابلو ها به عنوان منبع الهام نیز استفاده میکنند. با استفاده از تابلو در هر مکانی میتوان فضا را بطور کلی تغییر داد.

تابلو طرح کاشی کاری شده با قابی از جنس چوب  انتخابی خوب و مناسب برای علاقه ‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است.

از رنگ قهوه ای برای قاب و پارپچه استفاده شده است تا تابو متن تابلو نمایی بیشتر داشته باشد.

قیمت: 40000تومان    تخفیف: ندارد

چوب MDF
پارچه اشبالت
طلق
108-3
24*38
0.5تا1
20
حکاکی و برش لیزر(بر اساس دقیقه)
قصه ما

قصه ما

.هنر برآمده از فکر و روح انسان جزو ارزشمند ترین مخلوقات بشری است و راهی است برای گسترش اندیشه و فرهنگ و تمدن

مجموعه هنری افشارلیزر با برند ماه و ماهی فعالیت خود را از پاییز سال 1387 به صورت رسمی و کاملا مستقل در صنعت پویا هنرهای لیزری در زمینه های طراحی، نمونه سازی، تواید و پخش آغاز نمود. این مجموعه در طی این سال ها با کسب تجارب مبتنی بر مدیریت هدفمند و سرمایه جوانان متخصص کارآزموده با معیت خرد و عزم و نشاط جمعی بهمراه امکانات ابزاری و نرم افزاری و مرغوبیت ماده ها و بکارگیری استانداردهای منطبق با روز دنیا  توانست با همکاری سازمان های برجسته علمی، فرهنگی و هنری در سطح جامعه ، جایگاه بهترین محصولات هنر لیزر در جوار کریمه اهل بیت علیها السلام را به دوش خود یدک کشد. اکنون فروشگاه ماه و ماهی آماده است که أنواع محصولات فرهنگی هنری از جمله تابلو، تندیس، لوح، ساعت، جعبه، لوازم تزیین و تحریر منزل و اداره، صنایع دستی همچون فیروزه کوبی، میناکاری، ویترای، سفالی جات و ده ها تنوع محصولی دیگر را ارائه نماید.  مشتریان علاقمند  ما اینک نوبت شماست با انتخاب هنرتان، محیط زندگی خود و دیگران را جلوه ای زیبا ببخشید تا مهربانی و عشق ورزیدن بار دیگر در جامعه مان جاری شود

هنرت را هدیه بده 




کپی رایت © 2018 فروشگاه ماه و ماهی | طراحی و توسعه توسط عصر مجازی